Weezy billboard

Clear Channel UK допоможе британським стартапам розвиватися

1

Оператор OOH-реклами Clear Channel UK запустив у Великобританії програму Clear Start, що повинна допомогти стартапам розширити бізнес за допомогою out of home реклами. Пропозиція оператора допоможе молодим брендам прискорити розвиток завдяки проведенню спеціалізованих кампаній.

В рамках проєкту стартапи отримають фінансову підтримку; безплатну допомогу в створенні рекламних сюжетів і друку постерів; аудиторну аналітику; доступ до інструментів для планування (Clear Channel RADAR, Route і CACI) й оцінки ефективності; інші маркетингові інструменти.

Програма Clear Start запропонує стартапам не тільки індивідуальні рекламні рішення, але і доступ до всіх форматів цифрових і класичних рекламоносіїв Clear Channel по всій країні.

«Багато успішних британських стартапів від фінтех-компаній до продовольчих брендів вже використовують out of home для розвитку бізнесу. Тепер і стартапи зможуть нарівні з великими брендами отримати увагу широкої аудиторії й посилити її довіру до бренду», — говорить директор з прямих продажів Clear Channel UK Лі Мід.