KFC_IKEA

KFC видали себе за IKEA, щоб їх помітили

1

KFC Іспанія вигадали незвичайний спосіб відзначити відкриття свого нового ресторану на Майорці — вони видали себе за IKEA.

Минулого тижня мережа відкрила нову локацію в Полігоно де Сон Мальферит на Балеарському острові в комерційному районі, відомому під загальною назвою «там, де знаходиться IKEA». Щоб привернути увагу до четвертого ресторану на Майорці, мадридське агентство PS21 створило білборд, на якому були використані характерні синьо-жовті кольори, типографія та овальний логотип IKEA.

KFC поділився білбордом у Twitter й IKEA Іспанія опублікувала твіт у відповідь, у якому вона висвітлила свої вегетаріанські білкові фрикадельки: «Дякуємо KFC, що розповіли людям, де є #куряча курка: на наших фрикадельках HUVUDROLL». Вони продовжували балакати у Twitter протягом усього дня, зібравши більше одного мільйона показів та 6000 взаємодій.

https://twitter.com/IKEASpain/status/1420720528831172618

Відкриття цього нового ресторану — це можливість наблизитися до мешканців цього регіону. Тому ми намагаємось знайти локальні інсайти, які дозволяють нам бути частиною їхнього повсякденного життя.Беатріс Мартінес, бренд-менеджер KFC Spain