OAAA та IAB Tech Lab щільніше інтегрують DOOH в екосистему алгоритмічної торгівлі

13

Комітет з автоматизації та програматик Американської асоціації OOH-реклами (OAAA) та комітет з автоматизації IAB Tech Lab створили робочу групу, завдання якої — повніше відображення DOOH в специфікації OpenRTB.

OpenRTB — стандартний протокол для купівлі та продажу рекламного інвентарю в екосистемі алгоритмічної торгівлі.

Раніше в цьому році OAAA провела підготовчу роботу серед учасників асоціації з метою вироблення єдиної позиції щодо процедури OpenRTB Bid Response (відповідь покупця до RTB SSP, що є ставкою для торгів). Тепер, коли ця робота завершена, нова робоча група займеться подальшим просуванням специфікацій і розробкою розширень для Bid Request (запит від RTB SSP, що відсилається покупцям для виставлення на торг своїх рекламних пропозицій).

Керуватимуть групою Леслі Лі, віцепрезидентка з маркетингу Vistar Media, та Ян Даллімор, віцепрезидент з цифрового розвитку й директор з програматик Lamar Advertising. Галузеві об’єднання мають намір опублікувати остаточну версію специфікацій до кінця 2021 року.

Для DOOH зараз відповідний момент. Наразі споживачі відзначають, що стали більш сприятливо ставитися до OOH-медіа. До того ж зі зміною споживацьких настроїв в період відновлення після пандемії бренди сильніше потребуватимуть тієї гнучкості, що її забезпечує алгоритмічна медіакупівля, яка дозволяє на льоту міняти креатив, розклад показів й інші параметри. Сприяння в задоволенні попиту за допомогою стандартів, що поставлять DOOH в рівні умови з іншими програматик-каналами, матиме вирішальне значення.Леслі Лі, віцепрезидентка з маркетингу Vistar Media
Стандартизовані специфікації вкрай важливі для автоматизації робочих процесів. OpenRTB сприятиме включенню DOOH в цифровий медіамікс. Як тільки специфікації будуть прийняті, DOOH можна буде легко купувати разом з рештою програматик-каналів, що дозволить нам претендувати на нові бюджети. Ми раді об’єднати зусилля з IAB Tech Lab, щоб втілити це в реальність.Анна Багер, президентка й генеральна директорка OAAA