OOH Capital

Dentsu та OOH Capital домовились про довгострокову співпрацю

11

Партнерство між рекламно-комунікаційним холдингом та консалтинговою компанією має на меті створення взаємовигідних рішень для брендів, підприємств роздрібної торгівлі та органів місцевого самоврядування через розкриття рекламного потенціалу локацій.

Співпраця розширить пропозицію послуг dentsu у сфері Out Of Home реклами шляхом інтеграції досвіду та можливостей OOH Capital — від оцінювання та комерціалізації рекламних активів до використання даних і технологій для сприяння реалізації концепції розумного міста.

Одним з пріоритетів спільної роботи стане обслуговування великої кількості клієнтів агенцій Carat, dentsu X та iProspect з категорії роздрібної торгівлі.

Партнерство сприятиме подальшій трансформації бізнесу dentsu, спрямованій на підвищення цінності послуг для означеної категорії клієнтів, які своєю чергою прагнуть покращити купівельний досвід споживачів.

Ринок OOH-реклами продовжує зростати завдяки прискореній цифровізації, досягненням у сфері рекламних технологій та прогресу у вимірюванні — всьому, що дозволяє OOH-рекламі органічно вбудовуватись в омніканальну маркетингову комунікацію брендів.

Завдяки новій співпраці у брендів має з’явитися більше можливостей у царині OOH-реклами, як від використання її в медіаміксі, так і в ролі додаткового джерела доходу від розміщення рекламних носіїв на території.

Я надзвичайно радий повідомити, що відтепер провідними у світі консалтинговими послугами OOH Capital можна скористатися зсередини dentsu та через нашу всесвітню мережу. OOH Capital відома своїм керівним складом, глибоким знанням та великим досвідом у галузі, тож це партнерство — потужна додаткова підтримка для нашого бізнесу.Бен Мілн, керівник напрямку OOH-реклами dentsu
Я знаю, що ми зможемо забезпечити реальну додану вартість для клієнтів dentsu в усьому спектрі послуг з Out Of Home реклами, тож ми раді розпочати нове партнерство з таким далекоглядним та амбітним рекламно-комунікаційним холдингом.Том Годдард, голова OOH Capital