ІЗОЛЯЦІЯ та BigMedia розпочинають арт-проект «Точки дотику»

46

13 лютого у креативній спільноті IZONE відбулася вечірка з нагоди розкриття секретного проекту «Точки дотику» мистецького дуету з Данії Hesselholdt & Mejlvang. Проект реалізував фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з сейлз-хаусом зовнішньої реклами BigMedia.

На відкритті проекту виступили данські мисткині Софі Хессельхольдт та Вібеке Майлван, кураторка Катерина Філюк та директор компанії BigMedia Олена Бесхлібна. На події були присутні журналісти, митці та представники креативної спільноти Києва.

З 5 січня 2018 року «Точки дотику» прикрасили 50 білбордів у Києві. На акварельних малюнках данських художниць синя й жовта фарба змішуються, створюючи смугу яскравого зеленого кольору, що символізує надію.

Слогани «Шукаймо точки дотику», «Краса в єднанні» та «ЦЯ МИТЬ — і є початок» — заклики до дії, до змін насамперед у наших головах. Вони змушують нас замислитися про спілкування й зв’язки між людьми у сучасному складному світі, а також про наші конкретні вчинки, щоб змінити наявний стан речей. Це заклики об’єднуватися й разом творити кращий світ і краще майбутнє.